Anul acesta vom sarbatori 35 ani de la infiintarea programului ERASMUS. Cu aceasta ocazie, Biroul Erasmus+ din U.P.B. a lansat un concurs pentru studentii universitatii, prin care se doreste a se realiza un material de promovare a programului, in viziunea studentilor. In acest context, va rugam sa promovati cat se poate de mult acest eveniment prin toate mediile in randul tuturor studentilor facultatii dvs., indiferent de an si indiferent de experienta dobandita in cadrul programului Erasmus. Regasiti posterul de promovare in atasament.
Inscrierea si trimiterea lucrarilor se va face in perioada 29.09 - 11.10. 2022, iar premierea celor mai reprezentative trei lucrari va avea loc in Amfiteatrul Radu Voinea (AN010) in data de 13.10.2022 la ora 12:00.
COVER ERASMUS 35 OCTOMBRIE 2022